Kurumsal

Kurumsal

2014 yılında kurulup Sakarya’nın Akyazı ilçesinde faaliyetine devam eden genç ve dinamik firmamız, yüzde yüz yerli sermaye ve kendi öz kaynakları doğrultusunda en modern ve teknolojik donanımları kullanarak işinin ehli zanaatkarların ellerinden çıkan ürünler ile sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.

Firmamız bünyesinde sıfır ve ikinci el olmak üzere her standartta palet mevcut olup, kalite ve prensiplerimizin dışına çıkmadan her firmanın ihtiyacı doğrultusunda değişik ölçü ve özelliklerde palet ve diğer ahşap ürünlerini de üretmekteyiz. Yüksek kalite ve düşük fiyat politikamızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Çukurova Palet, hızlı ve modern ekipmanları ve işinin ehli ustaları ile günlük bin adet üzerinde palet üretim kapasitesine sahiptir..


Misyon

Ham maddesi doğadan elde edilen ürünlerimizi, çevre duyarlılığını gözardı etmeden insani gereksinimler doğrultusunda en doğal şekilde ve en düşük maliyetle hayata sunmak. Kaliteli ürün, hızlı sevkiyat, anında çözüm ve güleryüzlü personel ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaya devam etmek. Ekip çalışmasından ödün vermeden ve çalışanlarının sosyal gereksinimlerini gözardı etmeden, huzurlu, şeffaf, güvenli ve de profesyonel çalışma ortamı sağlamak. Sanayi, teknoloji ve ekonomi alanlarındaki gelişmeleri sürekli ve en yakından takip ederek sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaya devam etmek.

Vizyon

Geleneğin tecrübesini çağın olanakları ile harmanlayarak ve zanaatı yenilikçi akılla buluşturarak, günün ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra sektörel gereksinimler doğrultusunda yarının koşul ve ihtiyaçlarına göre yatırımlar yapmak üzere yeni projeler üretmek.


Hizmet Çeşitleri


Müşterilerimizin isteği doğrultusunda talep edilen ölçülere göre palet, kasa ve kereste üretimi yaparak ürünlerinizin en uygun ve en sağlam şekilde taşınması için her gün daha çok çalışıyoruz.

Ürünlerin, malların transpalet veya forklift aracılığı ile taşınması, araçlara kolay ve kısa zamanda yükleme-boşaltma işlemleri yapılabilmesi için kullanılan taşıma ve muhafaza ürünü olan ahşap palet ve kasalar ürün taşımacılığında en fazla tercih edilen paketleme ürünüdür. Ahşap palet ve kasalar, Avrupa Birliği standarları gereğince daha dayanıklı olması amacı ile, nervür olarak adlandırılan çelik çiviler ile çivilenir. Ahşap paletler ayrıca yeni nesil dokorasyon sektöründe de fazlalıkla kullanılmaktadır.

  • Ahşap Palet - Ahşap üst tahtalar, taşıyıcı tahtalar, takozlar ve alt tahtalar olmak üzere ahşap palet 4 bölümden oluşur.
  • Sandık Palet - Ahşap kasalar genellikle çam ağacından üretilmektedir. uzun süre deforme olmadan kalabilme imkanı vardır. geri dönüşümle tekrar kazanıla bilmektedir.
  • Kereste - Hammaddesi ağaç olan, sanayide, yapılarda ve daha birçok alanda kullanılmak üzere belli ölçülerde tomruklardan kesilen ahşap malzemeye kereste denir.